o nas

o_nas

logo

istnieje na rynku od 1992roku. Specjalizujemy się w szeroko rozumianej działalności cateringowej. C.

Naszym celem jest organizowanie niezapomnianych przyjęć i dostarczanie najwyższej jakości usług. Sprawdzona, wykwalifikowana obsługa i niebanalni kucharze z fantazją czuwają nad powodzeniem organizowanych dla Państwa imprez. Działamy z pasą i ambicją . Dbamy o to, by usługa była zawsze na najwyższym poziomie, w pełni profesjonalna i rzetelna.


Firma Katering Pałacowy posiada duże możliwości sprzętowe, transportowe i magazynowe, a także dysponuje odpowiednim potencjałem zarządczym do realizacji bardzo dużych przedsięwzięć, nawet do 2000 osób. Korzystamy z usług tylko wielokrotnie sprawdzonych dostawców, dbając o to, by wszelkie półprodukty i sprzęt posiadały najwyższą jakość.

Kilkunastoletnie doświadczenie w branży, sytuuje nas w czołówce polskich firm cateringowych, ale stawia przed nami także nowe wymagania… Chcąc dać Państwu gwarancję, że robimy wszystko, co jest ważne dla bezpieczeństwa naszych Klientów, jesteśmy na końcowym etapie wprowadzania certyfikatu jakości HACCP, honorowanego w całej Unii Europejskiej.


Możecie mieć Państwo pewność, że dostarczymy wykwintne potrawy ze świeżych produktów, zapewnimy fachową i miłą obsługę i zadbamy o oprawę artystyczną przyjęcia. Jesteśmy gotowi do pracy nawet w najtrudniejszych warunkach, także pod presją czasu.

To było doskonałe przyjecie

dziękujemy za profesjonalną obsługę.

Polecam!

Jedzenie przepyszne, wszystko na czas,obsługa przemiła.

doświadczenie • jakość • wnętrza